- Distributör av produkter för effektiv datakommunikation



Produkter

Comtrol-RocketLinx/Managerbara


RocketLinx ® ES8520-XT

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32142-2RocketLinx ® ES8520-XT Mer Info16 900:- Offert vid volym

RocketLinx ® ES9528-XT V2

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32073-9Managed fanless industrial switch featuring 28 10/100Base-T RJ45 Ethernet ports and 4-port Fast Ethernet/Gigabit RJ45/SFP combo (100/1000BASE-T, 100/1000BASE-T SX/LX/LHX/XD/ZX Gigabit Fiber) Mer Info11 200:- Offert vid volym

RocketLinx ® ES9528

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32070-8Managerbar industriell Ethernet switch, 24 Fast Ethernet portar och fyra combo Gigabit Ethernet-portar Mer Info8 200:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8510-XTE

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32062-3Managerbar industriell Ethernet switch med 7 Fast Ethernet portar och 3 Fast Ethernet combo-portar, utökat temperatur omfång Mer Info8 700:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8510-XT

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32061-6Managerbar industriell Ethernet switch, 7 Fast Ethernet portar och tre combo Gigabit Ethernet portar, utökat driftstemperatur omfång Mer Info13 900:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8510

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32060-9Managerbar Industriell Ethernet switch, 7 Fast Ethernet portar och 3 combo Gigabit Ethernet portar Mer Info10 600:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8509-XT

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32065-4Managerbar industriell Ethernet switch, 9 gigabitportar och 5 gigabit combo portar, aluminium IP31 chassi och NEMA TS2 certifierad Mer Info17 400:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8508F-M-XT

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32012-8Managerbar Industriell 8-Port Fiber Ethernet Switch, multimode Mer Info10 200:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8508F-S-XT

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32011-1Managerbar Industriell 8-Port Fiber Ethernet Switch, singelmode Mer Info11 900:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8508-XT

Artikelnr.ProduktRek. utpris 
32010-4Managerbar Industriell Ethernet switch, 8 Fast Ethernet portar Mer Info 8 200:- /st, Offert vid volym

Stäng

Beställningsformulär

Fält markerade med * är obligatoriska.


st RocketPort Express kort med bläckfisk kablage á 199 SEK + moms


1. Företagsinformation

2. Faktureringsadress

3. Övrig information


Tänk på att alla våra priser är rekommenderade slutkundspriser.

Ring oss, vi hjälper till att hitta rätt lösning för Ert företag. 08-732 4580

Leverantörer