Det här är vi - Företaget med ett brinnande intresse för goda kundrelationer,
vi har ordning och reda och vi håller utsatta leveranstider. Nog så viktigt idag.



Produkter

RocketLinx / Managed

  • Från 8 till 28 portar
  • Ruggade chassin
  • Utökat temperaturområde
  • Singelmode / Multimode
  • GigaBit Ethernet

Industriell Ethernet Switch / 8 port / Managed

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32010-4 RocketLinx ES8508-XT / 8 Port Fast Ethernet ports. Mer Info 8 300:- / Offert vid köp av fler enheter
32011-1 RocketLinx ES8508 F-S-XT / 8 Port Fiber Ethernet Switch. Singel Mode Mer Info 12 650:- / Offert vid köp av fler enheter
32012-8 RocketLinx ES8508 F-M-XT / 8 Port Fiber Ethernet Switch. Multi Mode Mer Info 10 700:- / Offert vid köp av fler enheter

Industriell Ethernet Switch / 9 port / Managed

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32065-4 RocketLinx ES8509-XT / 9 Gigabit ports and 5 Gigabit combo ports, aluminum IP31 housing and NEMA TS2 certified. Mer Info 18 400:- / Offert vid köp av fler enheter

Industriell Ethernet Switch / 10 port / Managed

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32060-9 RocketLinx ES8510 / 7 Fast Ethernet ports, and 3 Gigabit Ethernet combo ports. Mer Info 10 750:- / Offert vid köp av fler enheter
32061-6 RocketLinx 8510-XT / 7 Fast Ethernet ports, and 3 Gigabit Ethernet combo ports, extended operating temperature range. Mer Info 14 550:- / Offert vid köp av fler enheter
32062-3 RocketLinx ES8510-XTE / 7 Fast Ethernet ports, and 3 Fast Ethernet combo ports, as well as an extended operating temperature range making it ideal for industrial applications. Mer Info 8 900:- / Offert vid köp av fler enheter

Industriell Ethernet Switch / 20 port / Managed

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32142-2 RocketLinx ES8520-XT / 20-Port Managed Industrial Ethernet switch, Gigabit, with extended operating temperature range. Mer Info 17950:- / Offert vid köp av fler enheter

Industriell Ethernet Switch / 24 port / Managed

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32070-8 RocketLinx ES9528 / 24 Fast Ethernet ports, and 4 Gigabit Ethernet combo ports. Rack mount installation, low-power. 8 500:- / Offert vid köp av fler enheter
32073-9 RocketLinx ES9528-XT V2 / Fanless Layer 2 managed Industrial Ethernet Switch, equipped with 24 10/100BASE-TX ports and 4- 100/1000Baset-T Ethernet RJ45/SFP combo ports. The 4 combo port design provides networking connection flexibility while the SFP ports accept all types of Fast Ethernet and Gigabit SFP transceivers, including SX, LX, LHX, ZX and XD for a variety of connections and distances. It is specially designed for installation in non-climate controlled environments where its wide operating temperature and fanless design assure reliable, trouble-free operation where standard enterprise-grade equipment would be prone to failure. Rack mount installation. Mer Info 11 950:- / Offert vid köp av fler enheter

Stäng

Beställningsformulär

Fält markerade med * är obligatoriska.


st RocketPort Express kort med bläckfisk kablage á 199 SEK + moms


1. Företagsinformation

2. Faktureringsadress

3. Övrig information


Tänk på att alla våra priser är rekommenderade slutkundspriser.

Ring oss, vi hjälper till att hitta rätt lösning för Ert företag. 08-732 4580

Leverantörer