Det här är vi - Företaget med ett brinnande intresse för goda kundrelationer,
vi har ordning och reda och vi håller utsatta leveranstider. Nog så viktigt idag.



Produkter

Comtrol-RocketLinx/Unmanaged


RocketLinx ES8108F-M-XT

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32059-3 Industriell Ethernet switch, 8 Fast Ethernet-portar, CID2 certifiering, utökat temperatur omfång Mer Info 6 400:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ES8108F-S-XT

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32058-6 Industriell Ethernet switch, 8 Fast Ethernet-portar, CID2 certifiering, utökat temperatur omfång Mer Info 7 800:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ES8108-XT

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32054-8 Industriell Ethernet switch, 8 Fast Ethernet portar, utökat temperatur omfång Mer Info 3 950:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8108-GigE

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32085-2 Industriell Ethernet switch, 8 Gigabit Ethernet portar PDF 4 550:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8108F-M

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32057-9 Industriell Ethernet switch, 6 Fast Ethernet portar med 2 multimode fiberportar . 4 350:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8108F-S

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32056-2 Industriell Ethernet switch, 6 Fast Ethernet-portar med 2 single mode fiberportar PDF 6 550:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8108

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32055-5 Industrial Ethernet switch, åtta Fast Ethernet-portar PDF 2 750:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ES8105F-M-XT

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32029-6 Multimode industriell Ethernet switch med fyra 10 / 100BASE-TX-portar och en Fast Ethernet fiber-port PDF 3 450:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ES8105F-S-XT

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32028-9 Industriell Ethernetswitch med fyra 10 / 100BASE-TX-portar och en Fast Ethernet fiber-port PDF 4 200:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ES8105-XT

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32024-1 Industriell Ethernet switch med fem Fast Ethernet-portar PDF 2 050:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8105-GigE

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32075-3 Industriell Ethernet switch, fem fulla Gigabit Ethernet-portar PDF 3 450:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8105F-M

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32027-2 Industriell Fast Ethernet fiber switch 4 portar PDF 2 450:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8105F-S

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32026-5 Industriell Fast Ethernet fiber switch 5 portar PDF 2 250:- /st, Offert vid volym

RocketLinx ® ES8105

Artikelnr. Produkt Rek. utpris  
32025-8 Kompakt industriell Fast Ethernet switch 5 portar PDF 1 250:- /st, Offert vid volym

Stäng

Beställningsformulär

Fält markerade med * är obligatoriska.


st RocketPort Express kort med bläckfisk kablage á 199 SEK + moms


1. Företagsinformation

2. Faktureringsadress

3. Övrig information


Tänk på att alla våra priser är rekommenderade slutkundspriser.

Ring oss, vi hjälper till att hitta rätt lösning för Ert företag. 08-732 4580

Leverantörer